DİĞER HABERLER

İYİ Parti’nin ihraç kararına mahkemeden gelen iptal kararına rağmen Özdağ’ı saf dışı bırakma durumu devam ederken Meral Akşener’in Özdağ’a randevu vermediği ortaya çıktı. Özdağ, Akşener’e kızgın olduğunu söyleyerek “Bir kalleşlikle karşı karşıya kaldım” dedi.

Parti içindeki gruplaşmayı itiraf eden Ümit Özdağ'ın özellikle İstanbul İl Başkanı Saltuk Buğra Kavuncu'nun FETÖ bağlantısını canlı yayında açıklaması siyasette yeni bir tartışma konusu ortaya çıkarmasının ardından partiden ihraç edildi.

GÖRÜŞME TALEBİ REDDEDİLDİ

Hürriyet'ten Abdulkadir Selvi'nin yazısına göre Ümit Özdağ, "Ben sözlerimin arkasındayım. Ne diyeyim şimdi, Buğra Kavuncu FETÖ'cü değil mi diyeyim" dedi.

Ümit Özdağ, Cumartesi günü Meral Akşener'den görüşme talebinde bulunduğunu ancak henüz bir geri dönüşün olmadığını açıklayarak "Meral Hanım'a çok kızgınım" ifadelerini kullandı.

ÖZDAĞ ORAYA DA DAVET EDİLMEDİ

Mahkemenin iptal kararına rağmen henüz ihraç ile ilgili yeni bir işlem yapmayan İYİ Parti yönetimi, yeni sistem ile ilgili olarak tüm İYİ Partili vekillere bilgilendirme yaparken Ümit Özdağ'ı yine saf dışı bıraktığı ortaya çıktı. "Bir kalleşlikle karşı karşıya kaldım" derken Özdağ'ın yeni parti kurup kurmayacağı büyük merak konusu oldu.

ÜMİT ÖZDAĞ'DAN MERAL AKŞENER'E ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

İYİ Parti’den ihraç edilen İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ zehir zemberek açıklamalarına devam ediyor.