KÖŞE YAZARLARI

DİĞER HABERLER

Döngel, Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu’nu kulüp tesislerimizde ziyaret etti.

Ziyaretin ardından açıklama yapan Döngel, “Uzun yıllar İnegölspor’umuzda görev yaptım. Görev yapmadığım süreç zarfında da kulübümüze elimden gelen desteği vermeye çalıştım. Cumartesi günü ekibimiz Sarıyer karşısında önemli bir maça çıkacak. Bu manada oyuncularımıza galip gelmeleri halinde prim desteği vermek istediğimi kulüp başkanımıza ilettim. İnşallah Sarıyer’i yenerek üst sıralara tırmanışımızı sürdürürüz. Ben ekibimize başarılar diliyorum. Kulüp Başkanımız Kani Ademoğlu’na da beni ağırladığı için teşekkür ediyorum.”

Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ise “Eski yönetim kurulu üyemiz Beytaş Cam Firma Sahibi aynı zamanda MÜSİAD İnegöl Şube Başkanımız Mehmet Döngel’e kulübümüzü ziyaret ettiği ve prim desteği sözü verdiği için şahsım, camiam ve yönetim kurulum adına kendisine çok teşekkür ediyorum. Sağ olsun her zaman kulübümüzün yanında ve destekçisi oldu. İnşallah Cumartesi günü sahamızda ağırlayacağımız Sarıyer’i yenerek, üst sıralara tırmanışımızı sürdüreceğiz. Tüm taraftarlarımızı da maçımıza bekliyoruz.”ifadelerini kullandı.

MEHMET DÖNGEL’DEN GALİBİYET PRİM SÖZÜ

İnegölspor eski yönetim kurulu üyesi Beytaş Cam Firma Sahibi Mehmet Döngel, Cumartesi günü İnegölspor'un kendi evinde oynayacağı Sarıyer maçı için prim sözü verdi.
Anahtar Kelimeler: MEHMET DÖNGEL’ GALİBİYET