DİĞER HABERLER

İnegöl kaymakamı Eren Arslan’ın başkanlık yaptığı toplantıya İnegöl Belediye başkanı Alper Taban İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Doğru protokol üyeleri sivil toplum örgütünün temsilcileri okul müdürleri meslek odaları başkanları ve çok sayıda Mahalle muhtarın katılımıyla gerçekleştirildi.

Halk eğitimi merkezi Müdürlüğü’nü bir yıllık kurs çalışmaları ve projeleri ile önümüzdeki sene yapılacak olan kurslar ile yapılacak olan kurs planlamaları hakkında bilgi verildi.

İnegöl halk eğitim merkezi Müdürlüğü’nü yıl içerisinde yapmış olduğu projeler ile açmış olduğu genel ve mesleki kurs türleri hakkında istatistiki bilgiler verildi bunun yanında önümüzdeki yıl gerçekleştirilecek olan projelerin tanıtımı yapıldı.

Toplantı sonunda İnegöl halk eğitimi merkezi müdürlüğü kursiyerlerinin hazırlamış olduğu 15 Temmuz demokrasi ve milli birlik günü temalı eserlerden oluşan sergi gezi gezildi

KURSLAR HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ

İlçe hayat boyu öğrenme Komisyonu toplantısı 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü saat 15:00’te İnegöl halk eğitimi merkezi müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirildi.
Anahtar Kelimeler: KURSLAR HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ