DİĞER HABERLER

Edinilen bilgiye göre olay Ankara'nın Pursaklar ilçesinde meydana geldi. Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesinde okuyan Onur Eker, isimli genç dedesinin köyüne gitti.  Onur ve dedesi, dün öğle saatlerinde kurbanlık koyunu kesmek için ahırdan çıkardı. Bu sırada koyun kaçarak dağlık alana doğru koşmaya başladı. Onur ve dedesi, koyunun peşinden gitti. 

Dedesi, geri dönüp kamyonetini alarak koyunun önüne geçmek için farklı bir yoldan giderken, Onur ise dağlık alanda koyun ile birlikte kayboldu. 

Gençten haber alınamayınca durum polis ve jandarmaya haber verildi.

Onur Eker’in bulunması için dün gece geç saatlerde ara verilen çalışmalara bu sabah yeniden başlandı. Ekipler, Eker’in kaybolduğu alandaki çalışmalara havadan ve karadan devam ederken, akşam saatlerinde Sirkeli Mahallesi Çalseki mevkisinde bir bölgede Eker’in cansız bedenine ulaştı.

Eker’in, kaybolmadan önceki son görüntülerinin güvenlik kamerasına yansıdığı bölgeye yakın bir yerde bulunduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

KAÇAN KURBANLIK PEŞİNDEN GİTTİ.. ACI HABER GELDİ

Ankara'nın Pursaklar ilçesinde, tıp öğrencisi dedesinin dağlık alana kaçan kurbanlık koyununu yakalamak için peşinden gitti. Kaçan kurbanlığın peşinden giden tıp öğrencisinden acı haber geldi.