İNEGÖLLÜ ÇİĞ KÖFFTE USTASI PİZZA YAPTI

İnegöl’de çiğ köfte işletmecisi olan Erkan Özmen, yapmış olduğu ‘Soğuk çiğ köfte pizza’ ile müşterilerine farklı bir lezzet sunuyor. Özmen, soğuk çiğ köfte pizzayı kendisinden başka yapan olmadığını da iddia ediyor.

Erkan Özmen yapmış olduğu bu yeni ve farklı lezzettin içerisinde kırmızı biber, turp, marul, zeytin yağı, havuç, salata turşusu, nar ekşisi, çiğ köfte ve tandır ekmeği kullanıyor. Bu yeni lezzeti deneyen müşteriler ise tadından ve görüntüsünden gayet memnun.

 

BENDEN BAŞKA YAPAN YOK

Çiğ köfte pizzanın yeni ve farklı bir lezzet olduğunu belirten Özmen, “Türkiye’de ve İnegöl’de benden başka yapan yok. Ben boş zaman buldukça böyle farklı şeyler düşünüyorum ve uyguluyorum. Daha önce çiğ köfteden hamburger yapmıştım şimdi de soğuk pizza yapmayı düşündüm ve yaptım. Yiyenlerden olumlu tepkiler aldım gerçekten de güzel, farklı ve lezzetli bir tat oldu. Müşterilerim de beni bu yönden çok severler çünkü ben sürekli farklı lezzetler denerim. Kafamda oluşturduğum yeni tatlar var inşallah onları da zamanı geldiğinde sizlerle paylaşacağım” dedi.

 

Soğuk çiğ köfte pizzayı deneyen müşteriler ise, ilginç buldukları bu lezzete önce ön yargılı olduklarını fakat tattıktan sonra gayet beğendiklerini ve bir daha tatmak istediklerini ifade ediyorlar.


Anahtar Kelimeler: İNEGÖLLÜ KÖFFTE USTASI PİZZA YAPTI