DİĞER HABERLER

Kurşunlu Mahallesi'nin sevilen simalarından Durmuş Yalavaç yardımsever kişiliğiyle ön plana çıkmayı başardı. Mahallede herkesin yardımına koşmaya çalışan özel genç Durmuş Yalavaç, temizlik hususunda da belediye personeline defaatle yardım etti. Belediye temzilk personeli de Durmuş'a kendi çalışma kıyafetinden hediye etti. 

VİRÜSÜ UNUTTU KIRAMADIM..
Bölgede bir takım ziyaretlerde bulunan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, sevilen genç Durmuş Yalavaç'ı evinde ziyaret etti ve ortaya güzel görüntüler çıktı. Ziyaret akabinde sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Başkan Taban, "Durmuş, Kurşunlumuzun en sevilen isimlerinden ve aşırı yardımsever. Temizlikçi arkadaşlarımıza o kadar çok yardım ediyor ki, arkadaşlarımız ona belediyemizin montundan hediye etmişler. Ayrılırken Durmuş'u virüs bile durduramadı. Birden sarıldı, kıramadım" ifadelerini kullandı.

İNEGÖL'DE YÜREK ISITAN GÖRÜNTÜ! 

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Kurşunlu Mahallesi'nde ikamet eden ve belediyenin temizlik personeline sürekli yardımda bulunan Durmuş Yalavaç isimli özel genci ziyaret etti.
Anahtar Kelimeler: İNEGÖL' YÜREK ISITAN GÖRÜNTÜ!