DİĞER HABERLER

Saadet Partisi İlçe Mahalle Temsilcisi ve Sorumluları, ilçe başkanı Hasan Eroğlu ile birlikte genel merkeze giderek eğitim aldı. Genel Başkan Yardımcıları Mesut Doğan ve Hasan Bitmez'in sunumunu dinleyen parti üyeleri, eğitim programının akabinde yeni yapılan genel merkez binasını ziyaret etti.

Eğitim programı sonrasında açıklama yapan İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, "Heyecan ve disiplin içerisinde eğitimimizi gerçekleştirdik. Bizlere bu güzel imkanı sağlayan genel başkan yardımcılarımıza çok teşekkür ediyorum.  Biz yerelde mahalle teşkilatlarımızla güzel işler başardık. Birçok görülmeyeni parti üyelerimiz sayesinde gördük ve çözüm önerilerimizi sıralarken de bölgesel olarak orada bulunan mahalle teşkilatı üyelerimizi dinledik. Bizler, partimizin görüş ve düşüncelerini hem yerel hem de ulusal manâda tüm teşkilat mensuplarımızla organizeli bir şekilde anlatacağız. Milletimiz için hem Türkiye genelinde hem de İnegöl'ümüzde faydalı ve hayırlı işler olmasını vesile kılmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

İNEGÖL SAADET'TEN ANKARA ÇIKARMASI!

Yerel siyasetin aktif olarak içinde bulunan, sorun tespiti ve çözüm önerileriyle sık sık gündeme gelen Saadet Partisi İnegöl Mahalle Teşkilatları genel merkeze giderek özel eğitim aldı.
Anahtar Kelimeler: İNEGÖL SAADET' ANKARA ÇIKARMASI!