DİĞER HABERLER

Gübre fiyatları yine zamlandı. Gübre ve hammmade ihracatına sınırlama getirilse de gübre fiyatları yerinde durmuyor. Yerli hammadde üretimi ile ön plana çıkan bir gübre firması bugün DAP gübresine 500 TL, 20.20 gübresine ise 400 lira zam yaptı.

DAP VE 20.20 GÜBRE FİYATI KAÇ LİRA?
Gübre fiyatlarına zam haberini SMS ile duyuran firma DAP gübresini 6700 liradan 7200 liraya, 20.20 gübrenin fiyatını da 4400 liradan 4800 liraya çıkardı. DAP ve 20.20 gübre fiyatına yapılan zammı sosyal medya hesabından duyuran Tarımdan Haber yazarı Faik Toy, "Bir gübre firması gübre çeşitlerine zam yaptı" dedi ve firmanın bayilere gönderdiği yeni zamlı fiyat listesini yayınladı.

"GIDA FİYATLARININ ROKET GİBİ FIRLAYIŞINI SEYREDECEĞİZ"
Toy, gübre fiyatlarına acilen önlem alınması gerektiğini dile getirdi. "Önlem alınmazsa ne olur?" diye soran Faik Toy, "Çiftçiye çok acil bir şekilde ve gerçeklerle uyumlu bir gübre desteği verilmez ise; Önümüzdeki aylarda ve yılda, çiftçinin hızlı bir şekilde batışını, gıda fiyatlarının ise roket gibi fırlayışını seyredeceğiz. Bir kenara not edin, demedi demeyin." dedi.

GÜBREYE BİR ZAM DAHA!

Gübre fiyatları yine zamlandı. Gübre firması DAP ve 20.20 gübre fiyatının zamlı halini SMS ile duyurdu. Peki DAP ve 20.20 gübre fiyatı kaç lira?
Anahtar Kelimeler: GÜBREYE !