KÖŞE YAZARLARI

DİĞER HABERLER

İzmir'de depremde yıkılan ve hasar gören binaların yerine yapılan konutların teslimi için düzenlenen törene Cumhurbaşkanı Erdoğan’da katıldı. Burada bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapılan hizmetleri sıraladı, muhalefetin kalesi olan kent için "Biz hizmet getirirken, ayrımcılık yapmadık." dedi.

"BİZ BUNLARA CEVABI 2023'TE VERECEĞİZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kılıçdaroğlu, İzmir'in derdine derman olacak bir talimat vermiş midir? Belediyelerin sorumluluğunda olan ve yapmadıkları şeylerin suçlarını hükümete atmaktan başka yaptıkları bir şey var mı? Verilen sözlerinin kaçını tuttular? Verilen vaatlerin sıfıra yakınını tuttuklarını göreceksiniz.

İzmir adına duyduğum samimi üzüntüyü sizlerle paylaşıyorum. İzmir'e icraat yapmadan ideolojik saplantılarını giydirmeye çalıştıklarını sizlerin de artık görmeye başladığını düşünüyorum. 2023 ve 2053'e bizleri taşıyacak bir vizyon koymaları mümkün değil. Bay Kemal ve CHP'nin ortaklarına bakın notunu verin.

Önünüze koyacak bir hizmeti ve eseri olmayanlara hak ettikleri cevabı vermeye hazır mısınız? Biz bunlara cevabı 2023'te vereceğiz. Ben hazır olduğunuzu düşünüyorum. İzmir'in diğer sorunlarını da sorumluluklarını yerine getirmeyenlere rağmen birer birer çözeceğiz." şeklinde konuştu.

 

ERDOĞAN: BİZ BUNLARA CEVABI 2023'TE VERECEĞİZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir’de katıldığı programda son dönemde muhalefetin erken seçim çağrısına atıfta bulunarak “Biz bunlara cevabı 2023'te vereceğiz” dedi.
Anahtar Kelimeler: ERDOĞAN: BUNLARA CEVABI ' VERECEĞİZ